Українські військові провели навчання з застосуванням “Буків” біля окупованого Криму

На адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом українські військові провели тренування бойових розрахунків зенітних ракетних комплексів “Бук” із відбиття авіаційного удару умовного противника.

За інформацією

За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України Сергія Наєва, підрозділ зенітно-ракетних комплексів здійснив багатокілометровий тривалий марш на техніці до позиційного району.

Вже на місці військовослужбовці виконали розгортання комплексів на необладнаних позиціях. Зокрема, розрахунки відпрацювали пошук, виявлення, захоплення та супроводження повітряних цілей.

Сергій Наєв командувач об’єднаних сил Збройних Сил України

На завершення тренування “Буки” виконали умовні пуски по повітряним цілям, прикривши таким чином важливі об’єкти цивільної й військової інфраструктури від авіаудару.

Підрозділ із завданням впорався добре. Виконання практичних дій здійснювалося на незнайомій місцевості в умовах складної наземної, повітряної та радіоелектронної обстановки. Розрахунки швидко заступили на бойове чергування, автоматично взяли на супроводження та знищили виявлені радіолокаційною станцією цілі умовного противника ще до моменту входження їх в район відповідальності.

Сергій Наєв командувач об'єднаних сил ЗСУ

На Херсонщині запрацював найбільший полігон ЗСУ

Нагадаємо, що російські військові створюють нові полігони на окупованому Донбасі.

Раніше російські найманці стягнули 17 танків на полігон поблизу Мирного.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.