Жителі Києва довіряють Кличку більше, ніж Зеленському - опитування "Рейтингу"

Кияни більше довіряють лідеру партії "УДАР", меру столиці Віталію Кличку, ніж президенту України Володимиру Зеленському, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" 10-14 липня.

Згідно з опитуванням, Кличку довіряють 53% жителів столиці, Зеленському - 42%.

Соціологи також з'ясували, що якби вибори мера Києва відбувалися найближчим часом, то перемогу на них здобув би Віталій Кличко, якого підтримують 50,5% тих, хто визначився з вибором і взяв би учать у голосуванні. Екс-мера Києва Олександра Попова підтримують 8,9%, шоумена і волонтера Сергія Притулу - 7,6%, екс-мера Олександра Омельченка - 6,3%, народного депутата Олексія Кучеренка - 5%. Рейтинг інших кандидатів нижчий.

65% висловили однозначну готовність узяти участь у виборах Верховної Ради, якби вони відбувалися найближчим часом. Партію "Слуга народу" готові підтримати 24,5% серед тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. За партію "Європейська солідарність" проголосували б 19,7% опитаних, за "УДАР Віталія Кличка" - 10,8%, за "Батьківщину" - 9,5%, за "Опозиційну платформу - За життя" - 8%, за "Силу і честь" 4,4%, за "Українську стратегію Гройсмана" - 4,3%, рейтинг інших політсил менше ніж 3%.

Під час дослідження було опитано 1 200 жителів Києва віком від 18 років і старше методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,8%.