Понад 50% киян знову би обрали мером Кличка. Хто лідирує серед партій?

Про це свідчить опитування соціологічної групи «Рейтинг», яке відбувалося з 10 по 14 липня.

Найближчим переслідувачем Кличка є представник «Опозиційної платформи — За життя» та колишній голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов — 8,9%. Далі йдуть блогер та телеведучий Сергій Притула (7,6%), ще один ексголова КМДА Олександр Омельченко (6,3%) та народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко (6,3%).

Рейтинг партійА ось з-поміж політичних сил перемагає провладна «Слуга Народу»: її готові підтримати 24,5% киян. Також серед лідерів «Європейська Солідарність» — 19,7%, «УДАР Віталія Кличка» — 10,8%, «Батьківщина» — 9,5% та «Опозиційна платформа — За життя» — 8%.

Якщо найближчим часом відбудуться вибори до Верховної Ради, у них готові взяти участь 65% киян. Ще 12% — вагаються, 4% — можливо візьмуть участь, 18% — малоймовірно.

Детальніше про опитуванняДані про рейтинг кандидатів у мери та політичних сил представлені серед тих, хто визначився і взяв би участь голосуванні. В опитуванні взяли участь 1 200 повнолітніх киян. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв'ю. Похибка не перевищує 2,8%.