Біля Офісу Президента з’явиться дитмайданчик, присвячений творчості Марії Примаченко

У Києві біля Офісу Президента України на вулиці Банковій, 11 незабаром відкриють арт-локацію – дитячий майданчик, оформлений за мотивами творів всесвітньо відомої української художниці Марії Примаченко. Про це повідомляє сайт Президента України.

Роботи зі встановлення арт-об’єкта вже розпочалися. Ігровий майданчик буде відкритий для всіх охочих у серпні цього року. Він буде безкоштовним.

Ініціатива створення об’єкта належить «Експоцентру України» (ВДНГ) в межах щорічного проєкту «Літо на ВДНГ», який уже дав старт багатьом цікавим проєктам.

Натхненням для арт-локації поблизу офісу глави держави слугувала творчість однієї з найбільш упізнаваних художниць України Марії Примаченко. У творчості художниці мистецтвознавці простежують інклюзивне світосприйняття. Кожен образ тут унікальний і прекрасний по-своєму, і саме через це автори майданчика декларують основну ідею інклюзії: рівний простір для всіх. Тому цей ігровий майданчик буде однаково цікавим як дітям, так і дорослим, а також людем з особливими потребами.

«Це дуже добре, що з’являються такі ініціативи. Облаштовувати цікаві локації біля Офісу Президента вже стало гарною традицією. Взимку до новорічних свят ми робили тут святкове містечко, яке дуже сподобалося киянам, – тут завжди було людно. А влітку тут з’являться фантастичні образи з творів художниці Марії Примаченко. Діти розважатимуться на майданчику, а їхні батьки дізнаватимуться більше про нашу різноманітну, яскраву й самобутню культуру. Площа біля Офісу Президента стане справжнім арт-простором для людей, майданчиком для яскравого й позитивного дозвілля українських родин», – зазначив заступник керівника ОПУ Кирило Тимошенко.

Володимир Зеленський всіляко підтримав створення такого ігрового майданчика біля Офісу Президента України.