Україна і Угорщина домовилися у вересні зібрати комісію з питань нацменшин

У вересні цього року відбудеться засідання Українсько-угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин. Про це заявив у четвер, 22 липня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час спільного брифінгу з угорським колегою Петером Сіярто у Києві, передає кореспондент УНН.

Цитата:

“Ми погодили графік подальших контактів, засідань комісії з питань національних меншин. До речі, головування в цій комісії, відповідно до рішення уряду, перейде до МЗС. Проведення двосторонньої міжурядової комісії у вересні цього року...будемо працювати над вирішенням проблем в інтересах наших народів, наших держав”, — розповів Кулеба.

Деталі

Також з його слів, голови МЗС двох країн говорили й про інші питання. "Про енергетику, про освіту, про виконання угоди, досягнутої нами про визнання сертифікатів про вакцинацію, про прикордонні пункти й спільний контроль на кордоні”, — сказав Кулеба.

За його словами, з усіма цими питаннями вони будуть рухатися вперед.

Доповнення

Кабмін під час засідання затвердив склад та положення української частини змішаної українсько-угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин.