Порошенко передав для бригади Чорних Запорожців комплект оптичної розвідки і абрикоси

Про це повідомляє пресслужба партії "Європейська Солідарність", передає Depo.Донбас.

Порошенко нагадав, що з Авдіївкою, з "промкою" історія 72-ї бригади дуже тісно пов’язана.

"Авдіївка назавжди закарбувалася в серці кожного українця. Я пам’ятаю, як в 2016 році приймалося рішення про початок наступу, вибиття російських найманців і можливість отримати контроль над дорогою, над Ясинуватською розвилкою. Я пам’ятаю, яку ціну було заплачено в січні 2017 року. Скільки життів було віддано, щоб зупинити просування російських військ, взяти "промку" під контроль, відкинути ворога. 72-а бригада до цього була безпосереднім чином долучена. Разом з 93-ю, 80-ю, 54-ю, 56-ю, 58-ю. Це – символ слави і символ честі ЗСУ", – сказав Порошенко.

Він нагадав, що неодноразово бував у 72-ій бригаді: у 2018 році в Бахмуті і в 2019 році в Білій Церкві.

"За останні два місяці я вже третій раз на фронті. До цього дві поїздки були присвячені 10-й ОГШБр, в Торецьку, і в Зайцевому, і в Шумах, і в Нью-Йорку. Ми разом з волонтерами зібрали кошти для встановлення унікальної технології пункту дальнього спостереження. Ставимо це в найбільш небезпечних ділянках фронту", – зазначає Порошенко.

Кошти на першу партію техніки – 560 тисяч гривень – збирали гуртом волонтери, половину додав Фонд Порошенка. Вартість повного комплексу відеоспостереження – більше трьох мільйонів гривень. У 10 окремій гірнічо-штурмовій бригаді воно вже працює і рятує життя військових, каже Порошенко.

Вже традиційно команда Порошенка привезла бійцям на передову солодкі гостинці – цього разу це стиглі українські абрикоси.