Рейс із Батумі прибув до Харкова з 17-годинною затримкою: У SkyUp озвучили виправдання

Рейс PQ424 авіакомпанії SkyUp Батумі – Харків прибув до місця призначення о 15:57 сьогодні, 22 липня, свідчать дані на онлайн табло Міжнародного аеропорту "Харків", передає Depo.Харків.

Літак прибув із затримкою більше 17 годин. Його очікували о 22:35 21 липня.

У відповіді SkyUp на інформаційний запит "Суспільного", надісланий PR-менеджеркою авіакомпанії Наталією Калініченко, вказано, що 21 липня під час посадки рейсу PQ0423 Харків-Батумі в Міжнародному аеропорту Батумі в літак потрапив птах.

"Після приземлення інженерні служби ухвалили рішення негайно направити літак на детальний технічний огляд в аеропорту. Під час проведення огляду спеціалісти усунули незначні наслідки ситуації", - йдеться у відповіді.

У компанії зазначили, що звіт про технічний огляд направили в офіс компанії-виробника літака Boeing. Після аналізу його результатів, компанія дала дозвіл на політ.

"Після погодження від Boeing літак мав здійснити виліт 22 липня о 6:30. Проте після консультацій вирішили провести додатковий технічний огляд з метою забезпечити максимальну безпеку під час перельоту", — сказано у листі.

В SkyUp додали, що інформацію про рейс пасажири "регулярно отримували у виді sms-повідомлень".

"Під час очікування пасажири, які мали вилітати із Батумі, отримали холодне харчування (оскільки аеропорт не надає послуг з гарячого харчування) та воду. Також пасажирам запропонували трансфер та розміщення у готелях за рахунок авіакомпанії. Однак частина пасажирів вирішила залишитися очікувати рейс в аеропорту", — відповіли в авіакомпанії.

Як повідомляв Depo.Харків, пасажири рейсу скаржилися, що отримали їжу лише раз, о 23:00 21 липня.