Тесть Кернеса та радник Кучми: хто не хоче виїжджати з Конча-Заспи

Ексчиновники, яких попросили з'їхати з державних дач у Конча-Заспі, намагаються зірвати виселення погрозами і судовими позовами, а ті, що виїхали, понищили свої будинки.

Про це пише Журнал НВ із посиланням на директора будинку відпочинку Конча-Заспа Олександра Гуріна.

Серед тих, хто не хоче покидати держдачі зокрема колишній прокурор Києва Юрій Гайсинський, тесть померлого мера Харкова Геннадія Кернеса, ексрадник Кучми і колишній віцепрем'єр Володимир Семиноженко та ще четверо осіб.

Гурін розповів, що при достроковому розірванні договору мешканці часто наостанок голосно грюкають дверима. Один з останніх подібних випадків стався з колишнім керівником СБУ в Миколаївській області Олексієм Ляхом. Його прізвища не було в списку РНБО, але договір розірвали за борги. Виїжджаючи, мешканці зірвали шпалери на стелях, зняли кондиціонери і залишили будинок в жахливому стані.

Ексчиновники при виселенні поводяться так, як вони вели себе завжди. Жоден із них не визнає, що він колишній, і кожен погрожує завалити судовими позовами, - пояснює Гурин.

Контекст. 14 травня президент України Володимир Зеленський (досьє Володимира Зеленського), коментуючи підсумки засідання РНБО заявив, що на засіданні порушили питання державних земель і будинків у Конча-Заспі й Пущі-Водиці, якими за часів попереднього президента (Порошенка - ред) за дуже символічну плату почала користуватися низка незрозумілих осіб.

Тому РНБО проведе повний аудит усіх угод, який має з`ясувати, яким чином державна земля потрапила до рук тих, хто там живе, але не має жодного стосунку до державного управління.

4 червня секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що перші 20 ексчиновників та члени їхніх родин залишають державні дачі в Конча-Заспі та Пущі-Водиці.

[readalso id="118855,133721"]