Мін'юст пропонує власникам медіахолдингів проходити перевірку на поліграфі

У Міністерстві соціальної політики України висунули ідею перевіряти вітчизняний бізнес на детекторі брехні. Про це повідомив глава профільного відомства в рамках пресконференції YES Brainstorming, яка відбулася 11 вересня.

За його словами, такий метод потрібно застосувати в контексті реформи з деолігархізації. Міністр вважає, що таким чином варто перевіряти бізнес на момент того, чи чесно той виплачує зарплати своїм співробітникам.

«Природний газ для Росії – це як зброя. Те ж саме можна сказати про медіа в Україні. Це політична зброя, іноді вона стріляє, іноді вона мовчить. Втім, це зброя. При цьому практично немає бізнесу в медіа, де оперативні витрати набагато вищі, ніж прибуток», – сказав він.

Нагадаємо, що не тільки іноземні бізнесмени мають проблеми в Україні, а й українські – в інших країнах. Про це заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Міністр додав, кожен раз, коли він у справах виїжджає за кордон, він стикається як з проблемами, з якими зіткнулися іноземні компанії в Україні, так і з проблеми українських компаній в тій чи іншій країні.