Зеленський нагородив орденом колегу по серіалу "Слуга народу"

Президент України Володимир Зеленський нагородив актора Станіслава Боклана. Народний артист України отримав орден "За заслуги" III ступеня.

З нагоди Дня українського кіно президент Володимир Зеленський 11 вересня підписав указ №465/2021 про нагородження працівників кіно "за значний особистий внесок у розвиток кіномистецтва, вагомі творчі здобутки, високу професійну майстерність". Першим в списку нагороджених значиться Станіслав Боклан.

З 2015 по 2019 роки він знімався із Зеленським у комедійному серіалі "Слуга народу". Актор зіграв роль прем'єр-міністра Юрія Чуйка. Крім того, третім в списку значиться відомий український телеведучий і актор, заслужений артист України Юрій Горбунов. З 2015 по 2017 роки він був тренером у "Лізі Сміху". Станіслав Боклан, до речі, теж тренував команду в цьому проекті студії "Квартал-95".

Нагадаємо, раніше Зеленський нагородив 12-річну школярку із Закарпаття, яка врятувала під час паводку чотирьох дітей. ASPI news інформувало, що команда режисера Олега Сенцова перед прем'єрою фільму "Носоріг" на Венеціанському фестивалі провела акцію на підтримку в'язнів Кремля.