У повітряному командуванні «Південь» відбулися змагання зі швидкісної стрільби (фото)

У повітряному командуванні «Південь» відбувся турнір зі швидкісної стрільби, в якому взяли участь військовослужбовці-переможці відбіркових змагань.

Про це повідомляє Армія.Inform.

Як повідомляється, в ході турніру військовослужбовці виконували стрільбу з АК-74 та ПМ. Крім того, учасники демонстрували рівень володіння зброєю та техніку безпеки при його використанні.

Організатори турніру відзначили безкомпромісний характер боротьби між учасниками. Військовослужбовці продемонстрували високу виучку, професіоналізм та волю до перемоги.

«За результатами змагань переможцем стала команда зенітної ракетної бригади імені гетьмана Пилипа Орлика. Друге місце посіла команда радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького. Третіми стали стрільці Одеської зенітної ракетної бригади», ‒ йдеться у повідомленні.

В особистому заліку кращими стали військовослужбовці бригади імені Орлика Кирило Лєвинцов та Маріанна Остапенко, а також представник радіотехнічної бригади Ілля Васильєв.

Відзначається, що кращі учасники були нагороджені цінними призами та почесними грамотами. Також в ході турніру визначили кандидатів до збірної повітряного командування, яка незабаром візьме участь у першості Повітряних Сил ЗСУ.