Зеленський створив «молодіжну» раду

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба глави держави.

«Президент України Володимир Зеленський підписав указ №462/2021, яким утворив Раду з молодіжних питань. Вона функціонуватиме як консультативно-дорадчий орган при главі держави», - сказано в повідомленні.

Зазначається, що рада створюється з метою сприяння розвитку потенціалу молоді, її самореалізації та активної участі в суспільному житті й ухваленні рішень щодо молодіжної політики. Передбачається, що серед завдань ради буде сприяння розбудові молодіжної інфраструктури.

До складу цього органу заплановано залучити лідерів молодіжних рухів та організацій, спортсменів, засновників молодіжних соціальних ініціатив, діячів культури.

Згідно з указом, у місячний строк на розгляд Президента мають бути подані пропозиції щодо персонального складу ради, а також проєкт положення про неї.

Як повідомляв Укрінформ, 27 квітня Верховна Рада ухвалила закон, який вдосконалює процес формування та реалізації молодіжної політики. Відповідний законопроєкт №3718 «Про основні засади молодіжної політики» у другому читанні підтримав 321 народний депутат.