Зеленський відкрив у Києві унікальний урбан-парк

Президент Володимир Зеленський презентував у столиці урбан-парк. Зеленський заявив на відкритті, що такими розважальними сучасними "магнітами" спонукатимуть українців до занять спортом

Президент України Володимир Зеленський та очільник Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах, який перебуває в Україні з візитом, відвідали урбан-парк на території Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ). Зеленський та Бах ознайомилися з локаціями урбан-парку, який є першою частиною наймасштабнішого та найсучаснішого спортивного кластеру на території "Експоцентру України". Зеленський підкреслив, що у 2022 році такі ж парки відкриють у Львові, Кропивницькому, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, Сумах, а у 2023-му заплановане їхнє відкриття у майже всіх обласних центрах та ще кількох великих містах України.

Офіс президента повідомив, що до розробки концепції урбан-парку були залучені фахівці з вуличних культур, при проектуванні локацій враховували побажання професійних атлетів України та гостей ВДНГ. На території безкоштовного парку працюють: скейт-парк, призначений для екстремальних вуличних культур; стрітфутбольний спот для тренувань з вуличного футболу: 3х3, панни, фристайлу; стрітбольний спот для тренувань зі стрітболу та баскетболу 3х3 і 5х5; стрітденс і івент-спот для занять вуличними танцями: брейком, хіп-хоп-денсом, денсхолом, папінгом, локінгом тощо; стрітворкаут-спот для відповідних активностей, тренувань, майстер-класів, а також всеукраїнських джемів і батлів зі стрітворкауту; паркур-спот для вуличних тренувань з паркуру, майстер-класів, зйомок паркур-контенту, всеукраїнських джемів та батлів; бігова доріжка у лісовій зоні завдовжки 3,5 км.

Раніше повідомлялося, що у передостанній день Паралімпіади-2020 на скарбничці української збірної з'явилися чотири нові нагороди. Наші атлети змогли завоювати три срібні та одну бронзову медалі. Також ASPI news розповідало, що в російській Держдумі назвали неподобством відмову українського легкоатлета фотографуватися поруч з російськими спортсменами.