СБУ: Концерти Моргенштерна в Україні заборонені, російський співак пропагує культ насильства

СБУ заявила, що в Україні заборонено проводити концерти російського співака Алішера Валєєва (Моргенштерна).

У коментарі «Українській правді» СБУ повідомила, що лінгвістична експертиза показала, що в «творчості Моргенштерна» пропагується культ насильства й жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів і психотропних речовин.

«Це створює передумови для конфліктних ситуацій по відношенню до організаторів та учасників концерту за його участі», – повідомили у відомстві.

В СБУ нагадали, що у квітні 2021 року за поданням спецслужби Моргенштерн був включений у список осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. В рекомендаціях СБУ фігурують обидва прізвища репера: як Алішер Валєєв, так і Моргенштерн.

«У вересні 2021 року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані ним концерти на території нашої держави. Акцентовано на тому, що перебування особи в "списку Мінкульту" автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України. Таким чином, будь які гастролі Моргенштерна на території України – заборонені», – повідомили уЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/191947/2021-09-13-sbu-kontserty-morgenshterna-v-ukraini-zaboroneni-rosiyskyy-spivak-propaguie-kult-nasylstva/