Зеленський пообіцяв збудувати у Львові сучасний урбан-парк

Зеленський завітав у парк спільно з Томасом Бахом – керівником Міжнародного олімпійського комітету. Про це повідомляє Офіс президента.

Урбан-парк у Києві вдалося побудувати за короткий термін. Зеленський пообіцяв, що в найближчі роки такі локації з’являться в усіх обласних містах нашої держави.

Share to facebook

Share to twitter

Share to telegram

Share to viber

Зокрема, у Львові такий парк з’явиться вже у 2022 році. Також наступного року парки відкриють в Кривому Розі, Харкові, Кропивницькому, Сумах та Дніпрі. У 2023 році побудуть і в інших містах України.

Хвороби серед українців загострюються через те, що вони не займаються спортом. Сучасні спортивні розважальні локації дозволять громадянам більше займатися фізичною активністю.

Вхід в урбан-парки – безкоштовний.

Що працює на території парку в Києві:

стрітворкаут-спот;

стрітденс і івент-спот для занять вуличними танцями;

скейт-парк;

стрітбольний спот для тренувань з баскетболу та стрітболу;

майданчик для вуличного футболу;

бігова доріжка у лісовій зоні протяжністю 3,5 км;

локація для тренувань з паркуру та інші.

Також невдовзі планують створити зону для пляжного спорту, облаштувати три басейни на 10-метрову вишку для стрибків у воду.

Як писав «Вголос», цього тижня у Львові вакцинуватись можна буде кожного дня. Так, з 13 по 19 вересня щеплення від коронавірусу можна буде зробити, як в стаціонарних пунктах, так і в центрах масової вакцинації.