Концерти Моргенштерна в Україні: в СБУ розповіли, чи приїде скандальний російський репер

Скандальний російський репер Моргенштерн зібрався у листопаді виступати з концертами у Києві, Харкові та Запоріжжі. Однак він не зможе приїхати в Україну через те, що сходить до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці держави.

Про це виданню Obozrevatel повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

Концерти Моргенштерна в Україні

За словами Дехтяренка, у списку рекомендацій Служби безпеки знаходяться два прізвища артиста - Моргенштерн та Валєєв.

“У творчості Моргенштерна пропагується культ насильства і жорстокості, поширення і вживання наркотичних засобів і психотропних речовин. В результаті це створює передумови для конфліктних ситуацій щодо організаторів та учасників концерту з його участю”, - зазначив він.

Також відповідні органи країни були проінформовані СБУ, що перебування Моргенштерна у "списку Мінкульту" автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України.

Крім того, у виданні зв’язалися з одній компаній, де продають квитки на виступ російського репера. Там заявили, що про скасування концертів нічого не чули.

“Зараз немає відповідної інформації, і, отже, про повернення грошей за квитки також не можна нічого сказати. Щойно з'явиться якась інформація – про це повідомлять”, - підкреслили там.

Інші новини про Моргенштерна:

Моргенштерн розповів про своє ставлення до президента України Володимира Зеленського. За словами артиста, він веселий.

Моргенштерн відповів на запитання "Чий Крим?" - конкретної позиції він не назвав.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.