Ветерани АТО пікетували маєток Медведчука в Києві, вимагали заборони прокремлівських сил та їхніх сателітів у Київраді

13 вересня ветерани АТО/ООС зібралися біля столичної резиденції Віктора Медведчука у місцевості "Монтажник”, в якій він з комфортом відбуває призначений судом домашній арешт. Кореспондент ASPI news був присутнім на місці подій.

Протестуючі підкреслили, що на восьмому році війни в нашій державі досі існують антиукраїнські сили. Вони виступають спонсорами тероризму в Україні, а також корумпують депутатів інших начебто "патріотичних" партій.

"Медведчук має не прохолоджуватися у своєму замку, а сидіти за ґратами разом зі своїми поплічниками Рабиновичем та Кивою. Ми також передаємо "привіт" деяким депутатам Київради. Хочемо звернути увагу правоохоронних органів на Олексія Гриценка, який скрізь представляється "радником мера Києва з екології". Він зібрав банду "псевдоекологів" таких, як Анастасія Гмирянська – професійна "активістка", яка давно ніде не працює. Насправді вони через проплачені акції намагаються всіма методами дискредитувати ветеранів АТО/ООС на інші патріотичні рухи", – зазначив ветеран АТО з позивним "Історик".

"Депутати Київради днями написала про мене брехню в інтернеті. Згадали відео 2016 року, на якому видно, що я збираю кошти на потребу воїнів АТО, зокрема, ДУК “Правий сектор”. Потім приїхав "Новий канал" та розповів, що ці гроші я збираю до власної кишені. Це неправда. У мене є копії чеків усього, що я купив на ці гроші та відправив на фронт. Я захищав Україну у найгарячіших 2014-2015 роках. Наразі проти ветеранів йде велика інформаційна війна. Кому вона вигідна - звісно Путіну, Росії та проросійським колаборантам та сателітам в Україні. Такі, як пан Гриценко, створюють картинку для росТБ та росЗМІ. Обзиваючи нас "проплаченими" та "наркоманами", вони хочуть нас так показати для росіян", – зазначив Владислав Метельський (позивний "Метеля").

Активісти пообіцяли влаштовувати подібні акції й перед Київрадою, й біля офісів усіх правоохоронних органів України та Києва, доки всі антиукраїнські сили не опиняться або за ґратами, або за межами нашої держави.