В Запоріжжі простилися із загиблим на фронті бійцем

Прощання відбулося у парку Металургів на Алеї Захисників.

Денис Герман загинув на фронті 11 вересня під час бойового завдання. Загинув, як справжній герой — прикривши собою своїх побратимів. Він служив у групі глибинної розвідки 74 ОРБ ЗСУ. 29 вересня йому мало виповнитися 32 роки. Одружений не був — за словами рідних, боявся заводити родину, поки йде війна.

Сьогодні, 14 вересня, до Алеї Захисників прийшли родичі, друзі та побратими, щоб віддати шану героєві. Прощання проходило з військовими почестями, молебну провів військовий капелан. Після цього тіло Дениса Германа відправили в Одесу на кремацію.

«Герман Денис проходив службу в нашому підрозділі з січня 2020 року. За час служби зарекомендував себе як дуже позитивна людина. Дуже любив свою вітчизну, любив свою сім’ю — матір, батька, сестру. Дуже любив тварин — вони були довкола нього завжди… Це була дуже позитивна людина.

Так сталося, що під час артилерійського обстрілу він отримав поранення не сумісне с життям і загинув. Лікарі, які оглядали тіло, повідомили, що шансів вижити в нього не було, він загинув на місці», — розповів журналістам заступник командира військової частини А1035 СМПЗ підполковник Едуард Коровник.

Для нашої країни це безумовно болюча втрата, яку ні в якому разі не можна прощати й забувати, каже голова ГО «Рада Ветеранів АТО/ООС» Андрій Хімічев:

«Вже восьмий рік йде війна, але наша нинішня влада каже, що її немає. І ось чого нам це коштує — постійних втрат на фронті, який реально існує. Втрат, які стаються через те, що влада України віддає усі переваги у цій війні ворогу. Тож ми маємо знати ім’я кожного героя, щоб вписати його в книгу пам’яті наших сердець. Бо настане день, коли відповість за кожного!», — зазначив Андрій Хімічев.