Частину Лук’янівського СІЗО планують перепрофілювати в готель

Про це розповів міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю РБК-Україна. За його словами, Лук’янівське СІЗО теоретично можна було б продати, як і інші в’язниці, але є проблема.

“Зараз в ньому міститься більше двох тисяч осіб, а той об’єкт, який ми йому на заміну будуємо по Бориспільській трасі, буде розрахований на одну тисячу. Відповідно, тисяча ще залишиться в Лук’янівці“, – зазначив міністр.

Він підкреслив, що відносно цього СІЗО мова буде йти про заморожування і зміну призначення тільки його частини. Інша частина ізолятора найближчі років 5-6 ще перебуватиме на місці. Малюська додав, що спочатку закриють найстаріший 200-річний корпус – так званий “Катька”.

“Ми планували зробити там готель, швидше за все“, – поділився планами Малюська.

Нагадаємо, нові корпуси Київського СІЗО побудують у Бориспільському районі. Відомо, що під Києвом планують побудувати “модельну в’язницю”.

Як повідомлялося, у київському СІЗО запрацювали платні камери – 2 000 грн за добу (ФОТО). Крім того, кілька жахливих камер у київському СІЗО вже відремонтували за кошти від платних. А міністр юстиції Денис Малюська скуштував обід, який приготували ув’язненим у Лук’янівському СІЗО.