На головну премію BookForum претендують 450 книг із сотні видавництв

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба BookForum.

«Цього року на конкурс 100 видавництв подали 450 книг. Книги оцінюють у десяти основних номінаціях: Класична українська література, Сучасна українська література, Іноземна література в українському перекладі, Література для дітей від 0 до 6, Література для дітей від 7 до 12, Література для підлітків і Young Adult, Non-fiction, Наукова література, Візуальна книга (зокрема артбуки), Комікси та графічні романи», - йдеться у повідомленні.

Кращих у списку всіх книжок-номінантів на Best Book Award обирають журі в чотирьох містах України: Львова, Києва, Харкова і Одеси. Переможців премії BookForum Best Book Award 2021 оголосять під час урочистої церемонії нагородження 16 вересня на Львівському міжнародному 28 BookForum.

Конкурс Best Book Award 2021 — щорічна головна премія Львівського міжнародного BookForum, якою з 1995 року відзначають найкращі українські книжки. Організатором конкурсу є ГО «Форум видавців» за підтримки Українського культурного фонду.

Як повідомляв Укрінформ, 15-19 вересня у Львові відбудеться 28 BookForum. Програма фестивалю налічує 120 подій, 250 учасників, зокрема - 25 іноземних авторів з 21 країни світу. Усі події 28 BookForum — безкоштовні.