Через коронавірус на дистанційне навчання відправили учнів 33 класів львівських шкіл

Керівниця управління освіти Львова Зоряна Довганик повідомила про те, що зараз у школах міста на коронавірус частіше хворіють діти.

Ситуація із поширення коронавірусу у закладах освіти змінюється. До прикладу, якщо минулого року більше хворіли педагоги, то зараз – діти. Минулого тижня було 11 працівників закладів освіти із Covid-19, станом на сьогодні їх є 13. Динаміка по учнях значно разючіша: минулого тижня хворих було близько 17, а сьогодні – 48. Відтак, минулого тижня 14 класів перейшли на дистанційну форму навчання, зараз ж таких класів є 33, – пояснює Зоряна Довганик.

Окрім того, сьогодні, 14 вересня у Львові провели тестовий скринінг на коронавірус у школі №99 та у дитячому садочку №133 задля визначення вибірки поширення Covid-19 у закладах освіти.

Медичні працівники проводили експрес-тестування у школі №99. Тести зробили всі невакциновані працівники цього освітнього закладу, а також два класи десятикласників. Жодного позитивного результату тести не показали. Також проводили тестування вихователів у дитячому садочку №133, де також позитивних тестів не було, – прокоментувала результати досліджень керівниця управління освіти.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.