Представники операції UNIFIER передали Нацгвардії медобладнання на суму у 4,5 млн грн

Канадські офіцери на чолі з командиром Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сили Канади в Україні (операції UNIFIER) Мелані Лейк під час урочистостей з нагоди Дня створення Міжнародного центру Нацгвардії України передали Центру нове медичне обладнання для навчання гвардійців.

"Це навчальні матеріали, які покращать підготовку на курсах бойових медиків, допомоги пораненим у бойових умовах, курсах колективної підготовки підрозділів. Серед обладнання є реалістичні манекени, муляжі різноманітних поранень, носилки та інші матеріали, які зроблять підготовку більш реалістичною", - повідомляє прес-служба Нацгвардії України у вівторок.

Загальна вартість переданого обладнання становить приблизно 4,5 млн грн.

"Ті курси, які ми проводили у Міжнародному центрі, є максимально продуктивними та показують найшвидший результат. Медичні курси надають простір для відпрацювання максимально реалістичних сценаріїв бою та повне відпрацювання вмінь та навичок. Впевнена, що ті знання, які гвардійці отримали на кусах із медицини, сильно покращать рівень збереження життя у районі проведення Операції об’єднаних сил", - зазначила Лейк.

Офіцери головного командування Нацгвардії України та Міжнародного центру подякували особовому складу операції UNIFIER за плідну співпрацю та доброзичливість. Разом вони оглянули всі навчальні матеріали, надані для майбутніх навчань.