Малюська пояснив, як міністрам писати заяву про відставку

За словами очільника Мін'юсту, навіть Верховна Рада приймала постанови, які не відповідають Конституції й законам України, коли "звільняла за власним бажанням" окремих міністрів. Малюська пояснив, як писати правильно.

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що більшість міністрів припускаються помилок у питанні правильного написання заяви про відставку урядовцям. За його словами, він певний час присвятив тому, щоб вивчити, як ця заява пишеться. "Це, виявляється, справа не зовсім проста, багато міністрів помиляються і неправильно пишуть заяву про відставку", - сказав глава Мін'юсту в інтерв'ю РБК-Україна. Малюська додав, що багато хто пише "прошу звільнити мене…", але міністр не звільняється, а йде у відставку. Верховна Рада не звільняє, а лише приймає його відставку. Тому це має називатись виключно "Заява про відставку" і вона подається на адресу голови Верховної ради.

Раніше повідомлялося, що серед претендентів на ротацію в уряді є прізвище нинішнього міністра юстиції Дениса Малюськи. ASPI news інформувало, що парламентарі мають претензії та запитання до низки міністрів, серед яких і Денис Малюська.