ОП вимагає звільнення директора школи у Хмельницькому, де отруїлися діти

Офіс Президента наказав звільнити директора Хмельницької школи, де через виявлений стафілокок сталося масове отруєння. 14 дітей шпиталізовані.

Хмельницьке навчально-виховне об'єднання №1 «школа-дитячий садок» Фото: vsim.ua

У хмельницькому НВО № 1 «Школа – дитячий садок» отруїлися 92 учні, і двоє дорослих. 14 дітей в лікарні. Держпродспоживслужба виявила стафілокок у чотирьох працівників їдальні на одязі та в їжі. Відкрито кримінальне провадження.

З цього приводу до Хмельницької ОДА приїхали міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, головний санлікар Ігор Кузін та голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів Владислава Магалецька та працівники Офісу Президента. Вони зустрілися з керівництвом області та правоохоронцями, щоб обговорити справу щодо масового отруєння дітей у школі.

За словами заступниці керівника Офісу Президента Юлії Соколовської, директора школи, у якій отруїлися діти, рекомендовано відсторонити від виконання обов’язків. До того ж того ж проведуть перевірку санітарних книжок працівників харчоблоку, - повідомляє прес-служба офісу президента.

Як повідомляв Стопкор раніше, згідно з попереднім діагнозом, у постраждалих - харчова токсикоінфекція, гастроентероколіт - одночасне запальне захворювання шлунка, товстого і тонкого кишківника. Стан шпиталізованих оцінюється як середньої важкості.