МОН відіслало дисертацію Іллі Киви на поглиблений аналіз

Міністерство освіти та науки відправило кандидатську дисертацію "Механізми впливу громадянського суспiльства на державне регулювання правоохоронної дiяльностi (на прикладі країн ЄС та України)" авторства народного депутата від ОПЗЖ Іллі Киви на поглиблене вивчення. До неї є зауваження.

Експертна рада Міністерства освіти та науки на засіданні у вівторок 14 вересня, вирішила відправити "наукове дослідження" нардепа Іллі Киви на більш детальне вивчення. Про це повідомляє ресурс Bihus.info.

Один із членів комісії повідомив, що експертна рада прийняла рішення відправити роботу обранця на поглиблене вивчення. Розбір праці робитимуть одразу декілька наукових закладів. Також, як стало відомо, до дисертації Киви, яку експертна рада почала вивчати ще з 15 червня, "є серйозні зауваження". Рада запрошувала народного депутата на своє засідання, але Кива не з'явився.

ASPI news інформувало, що депутат Кива захистив дисертацію та став кандидатом наук з держуправління. Після того, як наукового керівника дисертації звільнили після скандалу, Кива пообіцяв зробити його міністром освіти.