«1+1» додає українські субтитри в україномовних серіалах, але не титрує серіал, що виходить російською

На телеканалі «1+1» субтитрують українською мовою вже україномовний серіал «Моя улюблена Страшко», що виходить о 20:45, натомість наступний серіал у сітці мовлення — «Родичі» — виходить російською мовою й без будь-яких субтитрів.

У преслужбі телеканалу «Детектору медіа» сказали, що почали титрувати україномовні серіали, щоби їх могли дивитися люди із порушенням слуху. «На адресу проєкту “ТСН. Допомога” почали надходити листи від людей із порушеннями слуху. Вони писали, що хочуть дивитися серіал “Моя улюблена Страшко” на “1+1”, проте через відповідні причини не мають цієї можливості. Ми врахували це та зробили українські субтитри до україномовного контенту», — кажуть у пресслужбі каналу.

У пресслужбі додали, що планують і надалі титрувати українською мовою найбільш значущі продукти телеканалу й розглядають можливість субтитрування всього контенту.

Однак серіал «Родичі», який виходить на телеканалі російською, транслюють без україномовних субтитрів. Хоча згідно з законом «Про забезпечення функціонування української мови як державної» фільми, створені іноземноюЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192011/2021-09-15-11-dodaie-ukrainski-subtytry-v-ukrainomovnykh-serialakh-ale-ne-tytruie-serial-shcho-vykhodyt-rosiyskoyu/