Саакашвілі розставив крапки у своїх відносинах з Ясько та Сандрою Рулофс

АСПІ

Глава Виконавчого комітету реформ в Україні, президент Грузії (2004-2013) Міхеїл Саакашвілі, який перебуває в грузинській в'язниці, розставив всі крапки над "i" у своєму особистому житті. Він заявив, що остаточно припинив стосунки з колишньою дружиною Сандрою Рулофс.

Політик заявив, що його попередні стосунки з Сандрою Рулофс завершені, і розповів про нове велике кохання до Єлизавети Ясько. Про це він написав у Facebook.

"Для тих, хто цікавиться особистим життям. Зараз я веду набагато масштабнішу боротьбу, ніж моє особисте життя. Втім, оскільки звучать питання про це, я хочу заявити, що всі мої попередні стосунки завершені. І вже багато місяців тому я і Ліза Ясько об'єднали наші долі. Ми давно живемо разом, як сім'я з повноправних партнерів. Це велика історія кохання, і я відчуваю себе благословенним. я прошу людей поважати наше приватне життя, а також приватність Сандри, до якої я ставлюся з глибокою прихильністю, повагою і вдячний їй за неймовірну спільне життя", - написав Саакашвілі.

Політик додав, що зараз він має намір продовжувати голодування в грузинському СІЗО. Також, Саакашвілі налаштований йти до кінця.

Нагадаємо, що, за словами глави правлячої партії "Грузинська мрія" Іраклія Кобахідзе, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі, якого напередодні затримали після приїзду в країну, мав намір здійснити державний переворот в Грузії. Також ASPI news повідомляло, що раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що затримання Саакашвілі в Грузії може спровокувати серйозний дипломатичний скандал.