Петиція з вимогою повністю заборонити концерти російських артистів в Україні набрала 25 000 голосів

Детектор медіа

Петиція з вимогою повністю заборонити концерти російських артистів в Україні набрала необхідні для розгляду 25 000 голосів. Її створив телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк 21 вересня.

У петиції є вимога заборонити гастролі російських артистів до повернення Криму в склад України та відновлення контролю Україною над своїми східними кордонами. Винятки, на думку автора звернення, можуть бути лише для тих російських діячів культури, які публічно виступили проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші.

Після отримання 25 000 голосів петиція потрапляє на розгляд голови держави. Він має дати відповідь на звернення, але не зобов'язаний виконувати вказані там вимоги.

Нагадаємо, з 2015 року Міністерство культури України веде перелік осіб, які становлять загрозу національній безпеці. До нього потрапляють за поданням СБУ. Перелік уже містить понад 200 імен і постійно оновлюється. Діячі культури з цього списку не можуть гастролювати в Україні, а кіно та серіали з ними заборонені для трансляції.

У вересні до переліку осіб,Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192753/2021-10-11-petytsiya-z-vymogoyu-povnistyu-zaboronyty-kontserty-rosiyskykh-artystiv-v-ukraini-nabrala-25-000-golosiv/