У Чернігові відбувається прощання з померлим нардепом Поляковим

Парламент.ua

У Чернігові відбувається прощання з народним депутатом Антоном Поляковим, який помер вночі 8 жовтня від коронарної недостатності.

Про прощання повідомили на Facebook-сторінці нардепа.

Прощання з народним депутатом України Антоном Поляковим відбудеться 11.10.2021 о 10:00. Чернігівський обласний філармонійний центр, проспект Миру, буд. 15, - йшлося у повідомленні.

Як зазначає PavlovskyNEWS, труну з тілом нардепа Антона Полякова привезли на катафалку Cadillac Escalade і занесли в будинок чернігівської філармонії, де відразу почалося прощання.

Відспівуватимуть померлого у Спасо-Преображенському соборі о 11:45. Поховання відбудеться на кладовищі "Яцево" о 13:00.

Нагадаємо, що 8 жовтня по поліції Києва надійшла інформація про те, що у Дніпровському районі столиці знайшли мертвим Антона Полякова - народного депутата України. Чоловіку стало зле дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть.

Поляков жив разом зі своєю колегою по партії "За майбутнє" Анною Скороход. Жінка 8 жовтня втратила свідомість під час роботи у Верховній Раді, а до того телефонувала померлому та кричала, що вагітна.

В організмі народного депутата від "За майбутнє" Антона Полякова знайшли залишки наркотичного препарату - метадону. Таку інформацію оприлюднили у Міністерстві внутрішніх справ.

[readalso id="184752,184483"]