Володимир Зеленський іде шляхом Януковича

Останній Бастіон

Близько трьох сотень поліцейських та нацгвардійців захищають резиденцію Зеленського від громадян України Відучора біля будинку Володимира Зеленського в Конча-Заспі збираються його противники для проведення акції протесту.

На виїзді в резиденцію Найвеличнішого лідора Всесвіту, уздовж паркану, вишикувалися нацгвардійці та поліція. Правоохоронців щонайменше три сотні.

Співзасновник "Демократичної сокири" Віктор Трегубов вчора вранці повідомив у Facebook, що учасники акції збираються о 17 годині на Теремках і вирушать до Конча-Заспи "передати привіт Зеленському".

І за вагнерівців, і за використання поліції задля крадіжки плакатів, і за знищення корпоративної реформи, і за всі ті приводи, з яких ми щотижнево виходимо на демонстрації, - пояснив Трегубов.

Як пояснив Віктор Трегубов, про цю акцію було оголошено ще у п'ятницю, а в суботу невідомі особи почали мітинг біля будинку експрезидента Петра Порошенка в Козині.

"Маємо певну підозру, що це симетрична відповідь Єрмака, бо в його світі анонімних телеграм-каналів ми працюємо на Порошенка, а отже і мститися треба саме йому. Мені якось трошки невдобно, бо ні, ми їдемо до Зелі з власної подачі. А якщо так, то п'ятий президент страждає за наші гріхи. Вибачте, Петре Олексійовичу, накладочка. В якості компенсації спробуємо по дорозі закинути вам фруктів", - додав Трегубов.

Біля будинкуЗеленського у Конча-Заспі 100-150 людей проводили акцію протесту.

При цьому будинок Найвеличнішого лідора Всесвіту, за підрахунками організаторів акції, охороняли близько 500 правоохоронців.

Учасники акції тримали плакати з написами: "Це вже навіть не Квартал-95, а аншлаг-аншлаг", "Тебе судитимуть за вагнергейт", "Зеленськи - прес-секретар Єрмака", "Зеленський - слуга Єрмака", "Зеленський - слуга Лукашенка", "Зеленський сидітиме за Коломойського", "Зеленський - голова офісу Єрмака" тощо.

Віктор Трегубов зазначив, що не нагадало йому поїздки до Міжгір'я.

Загалом нагадало поїздки до Міжгір'я. І там, і тут влада явно боялася. Втім, і там, і тут, було замало обурених людей, щоб цим скористатися.

Станом на ранок понеділка ситуація не змінилася.

Добре екіпіровані поліціянти та нацгвардійці продовжують охороняти резиденцію гаранта.