Не вагітніти, а всиновити: Арахамія допустив появу сьомої дитини в своїй родині (Відео)

АСПІ

Народний депутат, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія не виключає появи ще однієї, сьомої дитини у своїй родині. Про це він розповів у інтерв'ю Каті Осадчій у програмі "Світське життя".

За словами Арахамії, він зі своєю дружиною наразі роздумують, чи вагітніти їй ще раз, або ж піти іншим шляхом і всиновити чи вдочерити дитину. Нардеп також прокоментував те, що в усіх його шести дітей імена починаються на літеру "Д", так само як і в нього.

"Думаємо з дружиною, чесно кажучи, чи вже ще раз їй вагітніти, чи ми можливо когось всиновимо чи вдочеримо. Є така думка, але поки що рішення не прийнято, але в дуже активному процесі. Спочатку все починалося на "Да", а потім вже імена закінчилися і я скотився назад і тільки на "Д". Старший Давід, середній Даніель, Дана, Дарік, Демі і Деніс", - розповів Арахамія.

Раніше Давид Арахамія прокоментував голосування "Батьківщини" за відкликання з посади спікера парламенту Дмитра Разумкова. Він заявив, що політсилі нічого не обіцяли, а раніше опозиційної фракції нібито було самостійним. ASPI news повідомляло, Разумков прокоментував чутки щодо корумпованості Слуги Народу та гроші у конвертах у Раді.