Фонд розвитку української музики підтримав петицію про заборону концертів російських артистів в Україні

Київ media

Про це голова Фонду розвитку української музики Роман Муха розповів в ефірі програми "Київ.News.Room".

На його думку, приїзд російських артистів треба заборонити, бо вони транслюють небезпечні для українців меседжі. Документ лише за три тижні зібрав необхідну кількість підписів і це на думку Романа - потужний заклик до дій від громадськості.

"Ми як Фонд розвитку української музики розуміємо, що приносять шкоду такі концерти, наскільки вони дестабілізують ситуацію. Тому що артист, який приїжджає, який знов закохує в себе велику аудиторію, він налагоджує зв'язок і в людини розмивається відчуття небезпеки. Тому що з одного боку Росія це країна, яка вбиває наших громадян, а з іншого - Росія це країна, яка присилає артистів, які викликають позитивні емоції", - розповів Роман.

Також очільник Фонду додав, що наразі триває війна з Росією - тому мови про приїзд артистів з цієї країни не може й бути.

"Вже пора усвідомити, що любов до ворожих артистів вона є деструктивною. Тому це питання - усвідомлення", - підсумував Роман.

Нагадаємо, телеведучий Ігор Кондратюк зареєстрував петицію 21 вересня. За три тижні вона зібрала 25290 голосів з 25000 необхідних. Тепер петицію має розглянути президент Володимир Зеленський.