День захисника і захисниць України: у Києві на Покрову відбудеться щорічний Марш Нації

АСПІ

Націоналісти та патріотичні організації проведуть Марш з нагоди Дня захисників України. Свято щорічно відзначають 14 жовтня.

Тисячі людей планують взяти участь у Марші Нації, який розпочнеться о 12.00 у парку імені Тараса Шевченка. Національний Корпус у "телеграмі" 11 жовтня повідомив подробиці.

Організатори заходу закликатимуть теперішню владу відмовитися від "антидержавницьких угод". Йдеться про питання проведення виборів на окупованих російськими військами територіях до повного відновлення територіальної цілісності України.

Націоналісти закликають припинити політичні переслідування ветеранів та патріотів. Також вони звільнити політв'язнів, а також ухвалити закон про колабораційну діяльність.

День захисників України відзначають щорічно 14 жовтня на Покрову. Також цей день для українців традиційно вважається святом українського козацтва, днем створення УПА.

ASPI news повідомляло, День захисників і захисниць України перейменувала Верховна Рада у липні 2021 року. Патріоти у річницю створення УПА пройшлися центром Києва з нагоди Дня захисника України та висунули умови президенту.