У Генічеському районі Херсонщини тимчасово обмежують пересування людей і транспорту

Херсонці

У ході антитерористичних навчань, шо розпочалися сьогодні, 11 жовтня спеціальні служби та військові підрозділи перевіряють ступінь захисту стратегічно важливих об’єктів і місць масового перебування людей у разі виникнення терористичних загроз.

До антитерорристичних навчань залучаються військовослужбовці з військових частин угруповання військ "Південь". Всі заходи під час навчань відбуваються в умовах максимально наближених до реальних.

Під час проведення тренувань у Генічеському районі можливі тимчасове обмеження чи заборона пересування людей і транспортних засобів, а також здійснюватиметься перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо. У зв'язку з цим, СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Тренування відбуватимуться у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини. СБУ просить громадян зберігати спокій та із розумінням поставитися до певних незручностей і дотримуватися правил особистої безпеки. Принагідно СБУ закликає бути пильними.

Нагадуємо про спеціальну гарячу лінію СБУ в Херсонській області +38 (097) 131 24 71.