Святослав Вакарчук відкрив меморіальну дошку на честь батька на будівлі львівського університету

depo.ua

На будівлі Львівського національного університету імені Івана Франка з’явилася меморіальна дошка, присвячена українському викладачеві, вченому та державному діячу, ексміністру освіти України Івану Вакарчуку. Про це на своїй Facebook-сторінці написав син Івана Вакарчука, музикант та громадський діяч, ексдепутат Верховної Ради Святослав Вакарчук, пише Depo.Львів.

"Сьогодні 360 років Львівському уаціональному університету імені Івана Франка. На честь цієї дати у Львові за адресою вул. Драгоманова, 12, відкрили меморіальну таблицю присвячену Івану Вакарчуку - видатному фізику-теоретику, багаторічному завкафедри теоретичної фізики, ректору університету, міністру освіти і науки України. Дякую всім, хто долучився до цїєї події. Дякую скульптору Володимиру Одрехівському та архітектору Володимиру Сколоздрі за гарну і щиру роботу. Велика честь мати такого тата. Велика честь і велика гордість!", - написав Святослав Вакарчук.

Івн Олексндрович Вакарчк — український фізик, політик і громадський діяч, міністр освіти і науки України (2007–2010). Протягом 1990–2007 і 2010—2013 років був ректором Львівського університету. Доктор фізико-математичних наук (1980), заслужений професор Львівського університету (2012), Герой України (2007). Заслужений діяч науки і техніки України. Батько лідера рок-гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука. Помер у квітні 2020 року.

Нагадаємо, стало відомо, кого полюбив Святослав Вакарчук і який вигляд має матір сина зірки.