Помер Михайло «Місько» Барбара – український актор театру «Арабески» та фронтмен гурту «Мертвий Півень»

Детектор медіа

У Харкові у віці 49 років помер актор та музикант Михайло «Місько» Барбара. Про це повідомила його дружина Світлана Олешко.

У коментарі «Українській правді» вона розповіла, що Барбара спокійно помер вдома 11 жовтня. Був здоровий, не хворів. Але напередодні йому викликали швидку, оскільки Барбара себе погано почував.

Швидка нічого підозрілого не помітила. Наступного ранку він помер. Вона наголосила, що причини смерті встановить розтин.

Михайло Барбара народився у Львові 14 листопада 1971 року. Був солістом, фронтменом та одним із засновників культового у Львові рок-гурту «Мертвий Півень», дебютувавши у 1990 на фестивалі молодіжної урбаністичної культури фестивалі «Вивих». У 2011 році «Мертвий Півень» припинив виступи, залишивши дискографію з 11 альбомів. Часто накладав вірші українських поетів минулого й сьогодення на музику.

Михайло Барбара у 1993 році став Академіком Бу-Ба-Бу (премія, яку присуджують за найкращий вірш року). Був ведучим на радіо «Люкс», зокрема вів програми «Нічні читання».

У 1998 році переїхав до Харкова, де почав грати в авангардному україномовномуЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192782/2021-10-11-pomer-mykhaylo-misko-barbara-ukrainskyy-aktor-teatru-arabesky-ta-frontmen-gurtu-mertvyy-piven/