"Найбільш недооцінений геній української музики": яким пам'ятають Міська Барбару

UA: Cуспільне мовлення

11 жовтня не стало музиканта та актора Міська Барбари. Суспільне збирає спогади тих, хто його знав і з ким він працював.

Богдан Логвиненко, журналіст"Насправді я поки не можу дібрати слів. Ми працювали, коли "Мертвий Півень" активно гастролював, я був піар- і концертним менеджером. І ми просто були близькими друзями. Як на мене, Місько був одним з найбільш недооцінених геніїв української музики".

Олена Рибка, письменниця, редакторка"Маю студентські спогади про ті пісні, які лунали. Потім трохи пізніше, коли вже трохи підросли, могли відвідувати його концерти і якось ближче спілкуватися. Мені здається, багато хто згадав те, як він співав, і те, як він віддавався музиці. Думаю, багато хто сьогодні наспівує "Ми помрем не в Парижі" й інші пісні, які формували нас українцями, давали своє уявлення про музику. І, звісно, згадуючи його виступи в театрі "Арабески", це завжди були надзвичайно яскраві і несподівані трактування. Абсолютно те, що завжди дає можливість потім багато думати. Тобто такі інтелектуальні спалахи. Ну і, зрештою, його бачення культури, того простору, в якому ми живемо, було дуже теплим".

Філіп Дикань, журналіст "Ми рідко спілкувалися, але я шалено поважав його. Від нас пішла дуже класна людина. Це спантеличує і приголомшує".

Василь Рябко, музикант"Ми познайомилися на Майдані у 2004 році. Він вже тоді був легендою. Тож, сьогодні пішла легенда. На нього орієнтувалося дуже багато творчих людей, в тому числі і я. Це була людина з великим серцем, дуже чуйна, шляхетна. Я не знаю жодну людину, яку він образив за своє життя".

Що відомо 11 жовтня, на 50-му році життя раптово помер український музикант, композитор і актор Місько Барбара, повідомила дружина співака Світлана Олешко. Де і коли прощатимуться з Барбарою, поки не відомо.