Сьогодні в Україні об 11:00 відбудеться онлайн-урок профорієнтації

День

Всеукраїнський онлайн-урок профорієнтації для учнів 7-11-х класів, який відбудеться сьогодні, має на меті допомогти школярам визначитися з професією.

Про це повідомляє Офіс Президента.

"У вівторок, 12 жовтня, відбудеться всеукраїнський онлайн-урок профорієнтації для учнів 7-11-х класів, який має на меті допомогти молодому поколінню визначитися з професією своєї мрії, мотивувати учнів на побудову успішної кар’єри та реалізацію себе в нашій країні", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в онлайн-занятті візьмуть участь відомі українці, зокрема шеф-кухар і телеведучий, який входить до топ-50 кухарів світу, Євген Клопотенко, народний депутат, олімпійський чемпіон Токіо-2020 Жан Беленюк, чемпіонка світу з паракарате, телеведуча та громадська діячка Уляна Пчолкіна та кар'єрний радник Ганна Резніченко, яка проведе майстер-клас "Як визначити професію своєї мрії".

Організаторами уроку виступили Міністерство освіти і науки, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти й компанія HR YOU, за сприяння радниці - уповноваженої Офісу Президента з питань прав дитини та дитячої реабілітації Дар'ї Герасимчук.

Онлайн-урок тривалістю 45 хвилин розпочнеться 12 жовтня об 11:00 на сайті.

"Усі охочі, зокрема підлітки, які шукають своє покликання, та їхні батьки, які хочуть допомогти своїм дітям у пошуку майбутньої професії, зможуть долучитися до уроку в прямому ефірі", - зазначають у пресслужбі Президента.