"Гра в кальмара" б'є рекорди Netflix: Ткаченко запропонував зняти продовження серіалу в Україні (відео)

Pravdatutnews

Корейський трилер у жанрі виживання, що вийшов два тижні тому і вже став хітом Netflix, - наразі у всіх на вустах. Зокрема, хвиля ажіотажу та обговорень навколо серіалу не оминула й Україну. Так, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко після перегляду серіалу “Гра в кальмара” заявив, що продовження стрічки можна зняти в Україні, повідомив політик у своєму Telegram-каналі.

Переглянув "Гру в кальмара". Бачу, що серіал має всі шанси стати культовим і отримати продовження або адаптацію. Тим більше, що персонажі в кінці фільму згадують, що саме корейський сезон "Гри" їм подобається більше. Зловив себе на думці, що продовження серіалу можна запросто зняти в Україні, - заявив Ткаченко.

Фото: NETFLIX

Міністр культури та інформаційної політики вважає, що серіал варто знімати саме в Україні з кількох причин.

Повернення кеш-рибейтів. Це завжди вигідно, і іноземні продюсери прекрасно про це знають.

Локації. Не втомлююся повторювати, що в Україні унікальні ландшафти. Моря, річки, озера, ліси, гори, степи, острови, пустелі. І все це на відстані кількох годин їзди один від одного.

Професійні продакшени, з якими комфортно працювати.

Високоякісна техніка для зйомок, тобто її можна не везти її з-за кордону, підвищуючи бюджет серіалу.

Людський капітал — актори, режисери, сценаристи, оператори, дизайнери та всі, хто мають стосунок до знімального процесу.

Ціни на проживання та оренду техніки — нижчі, ніж у Європі чи Азії.

Зауважимо, що "Гра в кальмара” займає перше місце в рейтингу стрімінгу в понад як у 80 країнах, включно зі США. Серіал також побив рекорди за переглядами серед неангломовних. Хоч проєкт задумувався як розширення географії сервісу і залучення перш за все підписників з Азії.

Чудовий приклад, глядачам потрібні цікаві ідеї, і необов'язково все має асоціюватися з країною виробництва США. Іноземні проекти стають все більш затребуваними у глядачів. Вони свіжі та зрозумілі аудиторії з Європи й Азії, - додав Ткаченко.

В той же час міністр Ткаченко зазначив, що нещодавно мав розмову з представниками Netflix щодо посилення співпраці і зараз перебуває у тісному контакті на стадії перемовин: "Можливо, зовсім скоро українське кіно завоює нові висоти, з’явившись на сервісі".

Зокрема, "Гра в кальмара" став першим південнокорейським серіалом, який увійшов у топ-10 серіалів Netflix за переглядами по світу. Він посів перше місце у 90 країнах світу, зокрема в США та Великій Британії. За сюжетом серіалу, 456 гравців погоджуються на смертельно небезпечну гру через грошовий виграш. Усі вони виявилися в безвихідному становищі, винні великі суми грошей банкам і бандитам, втратили роботу та будь-яку надію заробити законним і безпечним способом.