Біля ОП родичі полонених та зниклих безвісти утворили живу «стіну надії»

Укрінформ

Участь у заході беруть близько 50 осіб, передає кореспондент Укрінформу.

Учасники акції вимагають від влади виконання закону 2505 (Про правовий статус осіб, зниклих безвісти), який було прийнято у 2018 році.

Як зазначають мітингувальники, комісія, яка має займатися зниклими безвісти, досі не працює. Також вони просять включити представників родин загиблих до комісії з питань зниклих безвісти та Тристоронньої контактної групи.

Зокрема активісти наполягають на створенні координаційної ради при Офісі Президента. Окрім цього, родичі військових вимагають створити єдиний реєстр зниклих безвісти та пошукові групи.

Окремо мітингувальники нагадали про те, що досі не створений закон про полонених.

Жива "стіна надії", яку формують родичі полонених та зниклих безвісти, стоятиме 72 години, або поки не будуть задоволені вимоги.

Окрім цього, під час акції проходитиме виставка-експозиція до Дня захисників та захисниць України "Матері забутих синів", урочисте відкриття якої закінчиться моновиставою від Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка "З вірою та надією у серці".

Наразі ситуація спокійна. Акція проходить з посиленою охороною поліції. Як повідомляв Укрінформ, Рада ухвалила закон про правовий статус зниклих безвісти.