Терехов істотно випереджає Добкіна: електоральні настрої мешканців Харкова

АСПІ

Більше половини харків'ян, які вже визначилися зі своїм кандидатом на виборах мера міста, збираються віддати свій голос за виконувача обов'язків міського голови Ігоря Терехова. Про це свідчать електоральні настрої в Харкові.

57,6% жителів Харкова, які вже визначилися зі своїм кандидатом на позачергових виборах міського голови і планують прийти на виборчу дільницю, готові проголосувати за секретаря міськради, в.о. мера, представника "Блоку Кернеса - Успішний Харків" Ігоря Терехова. Про це свідчать результати дослідження настроїв електорату, з 2 по 7 жовтня проведеного в Харкові групою "Рейтинг".

На другому місці - колишній мер Харкова Михайло Добкін, за якого збираються проголосувати 27,6% харків'ян, які визначилися з вибором. Решта кандидатів набирають не більше 3,6% опитаних жителів міста. 63% опитаних харків'ян упевнені, що новим мером стане Терехов. Від Добкіна ж 14% учасників опитування очікують, що він стане можливим переможцем виборчих перегонів. При цьому 59% опитаних задоволені діяльністю Терехова на посаді керівника Харкова. Ключовими пріоритетами в розвитку міста харків'яни вважають роботу медичних установ, вартість і якість комунальних послуг, а також боротьбу з корупцією. Переважна більшість опитаних - 93% - вважають Харків комфортним для життя містом (37% вважають комфортним, 56% - швидше за все комфортним). Іншої думки дотримуються лише 6% харків'ян. 75% опитаних збираються брати участь у виборах. При цьому 52% респондентів вважають, що виборча кампанія в місті проходить спокійно, а 19% - скоріше спокійно.

У дослідженні "Рейтингу" методом face-to-face взяли участь 1200 респондентів у віці від 18 років. Можлива похибка репрезентативності - не більше 2,8%.

ASPI news інформувало, що за кандидатуру Терехова на виборах мера, які відбудуться 31 жовтня, готові проголосувати більше половини жителів Харкова. Про це повідомили у Центрі SOCIS. Також нагадаємо, що на будівлі міськради Харкова з'явилася меморіальна дошка померлому Геннадію Кернесу, який 10 років був Харківським міським головою. Барельєф Кернесу відкрили секретар Харківської міської ради Ігор Терехов та син, депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес.