«Італійський страйк» залізничників призведе до зупинки руху поїздів

Ukraine Rail Monitoring

Через страйк працівників УЗ на маршрути може не вийти рухомий склад, які не відповідають всім вимогам безпеки. А це — 80% всіх пасажирських вагонів в Україні та 70% локомотивів.

12 жовтня в низці депо УЗ почався «Італійський страйк». За словами голови Незалежної профспілки залізничників Володимира Козельського, співробітники компанії будуть страйкувати проти поганих умов праці й низьких зарплат, бо уряд не реагує на їхні прохання.

Ще 11 серпня залізничники зверталися до прем’єр-міністра Денису Шмигаль з вимогою вийти на зв’язок і обговорити ситуацію в УЗ. Прем’єр проігнорував це. При цьому, у компанії з урядом була домовленість про підвищення зарплат на 25%, але за 2 роки оклади працівників зросли тільки на 10%.

В межах страйку весь персонал почне працювати строго «за інструкцією» і буде виконує тільки ті дії, які їй не суперечать. В реальності такий підхід може паралізувати роботу Укрзалізниці, адже виводити транспорт з простроченим ремонтом інструкцією забороняється.

За словами начальника Південно-Західної залізниці з 2002-го до 2015-го Олексія Кривопішина наразі в УЗ значна кількість рухомого складу з простроченим ремонтом:

70% локомотивів (з 2 тис.);

80% пасажирських вагонів (з 2,5 тис.).

Зазначено, що до профспілки входить 30 тис. представників галузі. За словами Козельського, в листі до Кабміну (яке уряд проігнорував) вони вимагали:

змусити керівництво УЗ виконувати галузеву угоду (перегляд зарплат);

замінити склад органів управління, наглядову раду;

забезпечити працівників УЗ безпечними умовами праці.

Водночас Профспілка залізничників і транспортних будівельників України заявила, що узгоджує позиції та напрацьовує алгоритм можливих дій, у тому числі з організації та проведення «роботи за інструкцією» (страйку).

URM й надалі продовжить моніторити ситуацію.