У Києві родичі полонених та зниклих безвісти збудували живу "стіну надії": подробиці та фото

АСПІ

Біля будівлі Офісу президента на Банковій проходить акція "Україно, ми є!". Під час акції родичі полонених та зниклих безвісти вибудували живу "стіну надії", щоб нагадати владі про невиконані обіцянки.

Близько 50 осіб, які брали участь у акції "Україно, ми є!", вимагали від влади виконання закону 2505 (Про правовий статус осіб, зниклих безвісти), який було прийнято ще у 2018 році. Адже комісія, яка має займатися зниклими безвісти, досі не працює, інформує Укрінформ.

Вони вимагали включити представників родин загиблих до комісії з питань зниклих безвісти та Тристоронньої контактної групи. Активісти наполягають на створенні координаційної ради при Офісі Президента. Окрім цього, родичі військових вимагають створити єдиний реєстр зниклих безвісти та пошукові групи. Окремо мітингувальники нагадали владі про те, що досі не створений закон про полонених. Жива "стіна надії", як наголошується, стоятиме 72 години, або поки не будуть задоволені вимоги активістів.

ASPI news інформувало, що в колоніях на території тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей полонених українців катують і залишають ночувати фактично на вулиці. Більш того, бойовики вимагають з полонених українців певну суму грошей, яку необхідно щомісяця віддавати. Також ми писали, що українських полонених на території ОРДЛО не обстежують на COVID-19. Про це розповіла дружина затриманого бранця Тетяна Матюшенко.