Представники УВКБ ООН у справах біженців доповіли про моніторинг на Донеччині

depo.ua

Заступник голови Донецької ОДА провів зустріч з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Під час зустрічі було презентовано методологію та результати моніторингу у сфері захисту, проведеного УВКБ ООН в населених пунктах поблизу лінії зіткнення, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-службу Донецької ОДА.

Заступник очільника області підкреслив важливу роль роботи міжнародних організацій на Донеччині, особливо під час збройної агресії з боку Російської Федерації.

"Тільки у 2021 році для мешканців області було відремонтовано 93 будинки по обидва боки лінії зіткнення. Вашою організацією також здійснено значний внесок щодо реагування на пандемію COVID-19 в області, зосередивши зусилля на зміцненні спроможностей системи первинної медичної та соціальної допомоги", — сказав Вадим Філашкін.

Голова Регіонального офісу УВКБ ООН на Сході України Гіоргі Санікідзе зазначив, що під час проведення моніторингу увага приділялася найбільш вразливим громадам, які розташовані на відстані 0 – 20 кілометрів від лінії розмежування як у Донецькій, так і у Луганській областях.

Насамперед у моніторингу показаний стан захищеності населення цих територій та можливості їх доступу до соціальних послуг, які надає держава.