Понад сто митників з 9,4 тис. провалили тестування з кваліфікованості та благонадійності

ITTA

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державна митна служба завершила експериментальний проект із тестування посадових осіб митних органів щодо кваліфікації та благонадійності, в якому взяли участь 9,441 тис. або 97% митників, повідомило Міністерство фінансів.

"Понад сто посадовців не пройшли тестування успішно. Щодо них прийматимуться відповідні кадрові рішення, зокрема розірвання контрактів і звільнення з митних органів", – зазначив Мінфін на сайті.

При цьому половина митників успішно пройшла тестування, щодо інших відомство має намір здійснювати контроль за службовою діяльністю і запланувало навчальні заходи з підвищення кваліфікації.

"Митники проходили три рівні тестування: на знання митного та антикорупційного законодавства, на загальні здібності (зокрема абстрактне, числове, вербальне мислення), а також на благонадійність, що є психологічним тестом, призначеним виявити посадових осіб із ризиками схильності до порушення встановлених правил і непродуктивної поведінки на робочому місці", – додали в міністерстві.