Ляшко про дострокові канікули: щодня інфікуються сотні дітей

Освіта.UA

Щодня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів та вчителів йдуть на ізоляцію. Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, коментуючи ініціативу МОЗ щодо оголошення дострокових осінніх канікул у школах.

За його словами, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вже підтримала пропозицію МОЗ рекомендувати Міносвіти звернутися до обласних держадміністрацій з пропозицією перенесення осінніх канікул в закладах освіти на більш ранню дату – 18 жовтня 2021 року.

Ляшко також висловив впевненість, що відправлення школярів на канікули зменшить кількість не обов'язкових соціальних контактів.

" Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов'язкових соціальних контактів " , – зазначив міністр охорони здоров'я.