У Харкові прощаються з Міськом Барбарою

UA: Cуспільне мовлення

Попрощатися зі співзасновником гурту "Мертвий півень" до Свято-Дмитрівського храму у Харкові приїхали кілька десятків людей — журналісти, музиканти, артисти.

Як повідомляє кореспондент Суспільного, на прощанні з Барбарою — його друзі та колеги, письменник Сергій Жадан, журналіст Богдан Логвиненко, радник голови правління Суспільного Зураб Аласанія, народний депутат Микола Княжицький, ведучий і музикант Роман Чайка, який грав у "Мертвому півні".

Чайка дізнався про смерть Міська після ефіру, який вів, і спочатку не повірив: "Думав, це якийсь дурнуватий жарт".

"Місько був Міськом завжди, — говорить Чайка. — Він був однаковим за сценою і на сцені".

За словами Романа, учасники гурту думали про нові проєкти.

"Ми навіть якось думали, а давайте, може, подумаємо, як це мало би бути — не одноразове повернення на один концерт, але щось трохи більше. Багато чого недосказаного, це було все в ідеях, фразах, як казав Місько, на питання, ви ще будете разом з "Мертвим півнем" виступати, він казав: ніколи не кажи "ніколи". Людина може все, що хочете, запланувати. Бог поміняє", — сказав Чайка.

Зі слів лікарів, які відомі Чайці, смерть Міська настала через інфаркт. Не всі, хто хотів попрощатися з Барбарою, змогли приїхати до Харкова. Частина близьким йому людей проживає закордоном.

Міська Барбару, раптово померлого 11 жовтня, поховають у Харкові на кладовищі №2.

Читайте також "Це кохання мого життя", — дружина Барбари Світлана Олешко