Збройні сили України проведуть перший парад на Луганщині — Гайдай

Громадське радіо

Говорили з головою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм.

Сергій Гайдай: У параді візьмуть участь 1100 представників ЗСУ, а представники ДСНС, Нацгвардії, Нацполіції, прикордонники.

Мені спала на думку ідея першого на Луганщині параду. Порадився із командувачем ООС. Він погодився, запропонував допомогу. На місці з керівниками згаданих силових структур домовилися. Я був на першій репетиції параду — перехопило дух навіть.

Ми оприлюднили відеоролики з репетиції. Отримали схвальні відгуки жителів області. Люди лише кажуть, що потрібно було б це зробити, можливо, раніше. Усі позитивно сприймають і прийдуть залюбки на парад завтра.

Усі учасники параду вакциновані, так само як і я. До глядачів я звертався з усіх можливих майданчиків, дотримуватися карантинних норм. Попри те що усі учасники параду вакциновані, вони будуть у захисних масках.

Парад пройде на центральному майдані Сєвєродонецька, комантувач АТО «Північ» прийматиме його разом зі мною.

Повністю програму слухайте в аудіофайлі

При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту