Дощі обіцяють лише ближче до ночі. Чим сьогодні погода порадує киян

Большой Киев

Про це повідомили в Sinoptik.ua. “Дощі обіцяють лише до ночі, тому вдень можна сміливо вирушати на святкову прогулянку”, – йдеться у повідомленні. Найтепліше буде в Донецькій, Луганській і Запорізькій областях – тут, за прогнозом Sinoptik.ua, повітря вдень прогріється до 15-16°, однак рівень пожежонебезпеки залишається дуже високим.

В інших регіонах буде трохи прохолодніше: на півдні, в Одесі, Миколаєві і Херсоні, стовпчики термометрів піднімуться до 11-14°, опадів не передбачається; у центральній і західній Україні, а також на Закарпатті – до 10-12°; трохи тепліше – у Дніпрі і Кропивницькому – до 13° протягом дня.

Мінімальну температуру 14 жовтня обіцяють жителям Сумської, Чернігівської та Волинської областей. У цих регіонах повітря не прогріється вище 8-10°, зате, за інформацією Sinoptik.ua, встановиться погода без опадів. “Якщо більшу частину регіонів опади оминуть, то жителям центральних і східних областей, а також киянам радимо не розслаблятися. Вже до вечора дощитиме, обов’язково візьміть із собою парасольки – така погода може затягнутися до ранку. І пам’ятайте, що ночі в Україні вже холодні – від 2-4° на заході і до 5-9° у решті регіонів. А ось нічні заморозки поки відступили, так що збирання яблук, обліпихи та інших культур на дачі можна ненадовго відкласти”, – йдеться у повідомленні. Нагадаємо, увімкнення опалення у житлових будинках столиці почнеться, коли в місті температура повітря протягом трьох діб буде менше +8