В Україні стартував марафон присвячений Дню української писемності

Priluki.city

У Вікіпедії оголосили тиждень української мови долучитися можна вже з 11 жовтня до 1 листопада. Стати учасником марафону: створювати та покращити статті, які стосуються мовної тематики запросили усых бажаючих.

Повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

Наголошується, що розвиток українського сегменту Вікіпедії, його наповнення є дуже важливим з огляду на те, що українці під час пошуку інформації мають отримувати відповіді на свої запитання українською.

Координатор програм ГО «Вікімедіа Україна» Антон Процюк зазначив, що важливим завданням є розвиток україномовного сегменту Вікіпедії, сприяння збільшенню кількості статей у ньому та підвищення їх якісного рівня.

9 листопада, у День української писемності та мови Вікіпедія назве і відзначить тих, кому вдалося найкраще поліпшити статті. Марафон, присвячений Дню української писемності та мови, триватиме з 11 жовтня по 1 листопада. Має на меті поліпшити чи створити наново понад 200 тематичних статей про історію, сучасність, фонетику, морфологію, діалекти української мови, видатних учених-мовознавців у Вікіпедії.

Для того аби стати учасником Тижня української мови потрібно зареєструватися у Вікіпедії. Для найактивніших авторів «Вікімедіа Україна» та МКІП підготували подарунки. Деталі для учасників – за посиланням.